Zaznacz stronę

Nowa burgerownia na warszawskim rynku dobrą inwestycją? Zwykle, powiedziałbym, że nie. A co, jeśli do bułek z wołowiną dorzucimy elementy kuchni tex-mex? Pomysł nabiera rumieńców, całość umiejscowić w głodnym nowości rejonie – tu padło na Gocław – i może powstać coś ciekawego!

Nie tylko ja poczułem zew nowego streetfoodu – lokal był pełny ludzi, zarówno konsumujących na miejscu, jak i czekających na swoje „na wynos”. Przez to, jeśli miałbym pisać o samej budce, a powierzchnia jej nie jest wielka, to byłbym bardzo niemiły, zwłaszcza przez tropikalną temperaturę. Na szczęście, swoje i Burgers & Tacos, zdecydowałem się wziąć jedzenie do domu. Po półgodzinnym oczekiwaniu, które spędziłem w pobliskim centrum handlowym (uzupełniając przybory biurowe), odebrałem trzy zgrabne, kartonowe pakunki.

Burgers & Tacos

W dwóch pudełkach znalazły się takie same BEKONburgery z sałatą, pomidorem, piklami, cebulą i, oczywiście bekonem. Duży rozmiar, wołowina też w ilości satysfakcjonującej i odpowienio zrobionej, zero zażaleń. Cena trochę powyżej przeciętnej, na pochwały zasługuje sos BBQ (kilka sosów jest do wyboru przy składaniu zamówienia). W trzecim pudełku, które powinienem opisać jako pierwsze, znalazła się quesadilla. Pesto, które do niej dostałem było dziwnie rozwodnione, jednak sama quesadilla z serem i mięsem wołowym, odpowiednio – według zamówienia ostra.

Burgers & Tacos
Kolejne miejsce, z którego chętnie zamówię dowóz, kolejny dobry burger – czy najlepszy? Jestem ciekaw Waszych opinii dotyczących ostatnio odwiedzonych przeze mnie miejsc – ja jeszcze nie chcę zdradzać absolutnych faworytów, jednak pod koniec miesiąca planuje małe porównanie, zawierające nowe burgerownie i lokale tex-mex.

Burgers & Tacos

Burgers & Tacos
Adres: Umińskiego 30B
Strona: FB
Telefon: 531 479 456
Godziny otwarcia:
pon. – sob.: 12:00 – 22:00
niedz.: 12:00 – 20:00

Share This

Share This

Share this post with your friends!