Zaznacz stronę

To oficjalne – załoga Good Place Warsaw, czy raczej jej reprezentacja w postaci mnie i Magdy, to najgorsi klienci, jakich można sobie wyobrazić. Ale po kolei.

Wieczory to do siebie mają, że człowiek głodnieje nagle i niespodziewanie. Ze względu na bliskość opiewanego przez znajomych Soul Food Busu, zdecydowaliśmy się wybrać tam po kolację. Ku naszemu zaskoczeniu, w ciągu tygodnia foodtruck otwarty jest tylko do 20, dlatego szybko przedzwoniliśmy z pytaniem (godz. 19:30): „czy nadal jest otwarte?”. Uzyskaliśmy odpowiedź twierdzącą oraz zostaliśmy poproszeni o złożenie zamówienia. Ja wybrałem Double Truble, bo podwójna wołowina, Magda zdecydowała się na klasyka z mięsem (150g) i warzywami. Na odbiór umówiliśmy się dwadzieścia minut później… skąd mogliśmy wiedzieć, że autobus, którym planowaliśmy dostać się na miejsce nie przyjedzie! Czekamy na następny i po kilkunastu minutach tracimy nadzieję. Dzwonimy do obsługi Soul Food Busu, która z troską odkłada nasze gotowe już burgery na grilla i dalej czeka. Po krótkim biegu po Wale Miedzeszyńskim docieramy na miejsce 20 minut po czasie. Burgery są, obsługa nie zniknęła pomimo półgodzinnej obsuwy, uśmiechy na twarzach i życzenia smacznej kolacji – wszystko miło i przyjemnie. To się nazywa podejście do klienta na piątkę z plusem!

Tu biegliśmy

 biegniemy po burgerki!

Soul Food Bus

zdobycz już w naszych rękach

Same burgery dobre, nawet bardzo – pomimo lekko rozmiękniętej od sosu bułki (co nie dziwiło, biorąc pod uwagę nasze spóźnienie), burger miał wyraźny i intensywny smak. Double Trouble poza podwójną, świetnie przyprawioną i wysmażoną wołowiną, miał w sobie cebule, sałatę i pomidora – zestawienie pt. robimy lepiej, niż Big Mac. Klasyczny był tym samym, tylko z pojedynczą wkładką mięsną.

Soul Food Bus

zdrowa kolacja

Całe doświadczenie przywróciło nam wiarę w obecność sympatycznych ludzi w polskiej gastronomii. Zwłaszcza pod koniec dnia pracy, gdy z człowieka wychodzą wszystkie demony. Jedzenie na piątkę!

SOUL FOOD BUS

Telefon:

Mokotów: 513 609 480

Drive Wał Miedzeszyński: 501 201 975

Strona internetowa: Facebook – stąd dowiedzieć się możecie, gdzie dokładnie i w jakich godzinach stacjonuje SoulFoodBus (teraz także na Mokotowie)

 

Share This

Share This

Share this post with your friends!