Zaznacz stronę

Lokale celebryckie były szałem kilka lat temu – co drugi znany aktor musiał mieć inwestycje w postaci restauracji czy przynajmniej winiarni. Czasem wychodziło to lepiej, jak w przypadku Kondrat Wina Wybrane czy Pausy Włoskiej Czesława Mozila, czasem średnio jak Stary Dom Adamczyka, a o porażkach słuch szybko ginie (równie szybko znikają z mapy). Abstrachuje, twórcy kanału komediowego na YouTube należą do całkiem nowej „odmiany” gwiazd – podobnie jest z ich lokalem, który już samym konceptem wprowadza powiew świeżości. Sushi i kuchnia meksykańska.

…wprowadza powiew świeżości(OM NOM NOM)

Wnętrze przypada mi do gustu, jest kolorowe, daje zastrzyk pozytywnej energii, podobnie obsługa jest przemiła i profesjonalna, całość daje klimat miejsca na luzie, swobodnego i przyjaznego. Na ścianie (musiałem zrobić sobie na jej tle zdjęcie) nawiązujący do mangowej estetyki wzór przykuwa uwagę nie tylko osób w lokalu, ale i mijających go na ulicy. To się nazywa dobra promocja!W menu przede wszystkim sushito, czyli reinterpretacja klasycznej rolki maki z różnym nadzieniem – najczęściej o zabarwieniu meksykańskim. Są z karkówką, są z kimchii, wołowiną, kurczakiem, wegetariańskie, ale także z rybą, w wersji klasycznej-japońskiej i „reinterpretowanej”. Jeśli ktoś ma ochotę na eksperymenty, może stworzyć własną odmianę dania. Ja próbuję opcję wołową z modrą kapustą, czerwoną cebulą, pomidorkami cherry, zielonym ogórkiem, kukurydzą, sosem hoi sin demi glace. Moja towarzyszka wybrała kurczaka panko z pomidorkami cherry, kukurydza, papryczki jalapeno, sałata lodowa, majonez, sos BBQ z limonką. Jedzenie jest dobre, miłym akcentem jest też podana przed posiłkiem gratis zupa miso, jednak akcent japoński jest tu… Tylko ozdobnikiem. Ryżu jest niewiele, a smak wodorostu niknie przy sosach i reszcie wypełnienia.

…wprowadza powiew świeżości(OM NOM NOM)

…wprowadza powiew świeżości(OM NOM NOM)

OM NOM NOM przypadło mi do gustu tak, jak filmiki na YouTube – szybka i łatwostrawna zabawa. Nie znalazłem tu wielkiego odkrycia kulinarnego, nie zachwyciłem się kunsztem szefa kuchni, ale też nie musiałem. Jest smacznie, przyjemnie i miło a to czasem więcej, niż jest potrzebne.

…wprowadza powiew świeżości(OM NOM NOM)

OM NOM NOM Sushito
Strona: FB
Adres: Krucza 41/43
Godziny otwarcia:pon.-niedz.: 12:00 – 22:00
Numer telefonu:794 925 075

…wprowadza powiew świeżości(OM NOM NOM)

Om Nom Nom Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Share This

Share This

Share this post with your friends!