Zaznacz stronę

Co jakiś czas moją uwagę przyciągają oferty specjalne, mocno rozgłaszane przeceny i promocje. Masami Sushi przykuło mój fejsbukowy wzrok ofertą 1000 like – 100 kawałków sushi za 100pln. Korelacja pomiędzy tysiącem lajków a setką kawałków jest umowna, mnie jednak zastanawia w tym inna relacja: jakość-cena. Dotychczas jedynie Sushi Wola oferowało podobnie niskie ceny w dostawie, dlatego właśnie oni stali się tu punktem odniesienia. Jak wyglądają społecznościowe celebracje w wykonaniu Masami Sushi?

Biesiadnie, dużo i dobrze, niestety nudno (Masami Sushi)

Biesiadnie, dużo i dobrze, niestety nudno (Masami Sushi)

Zacznijmy od tego, że zestaw trzeba zamówić z jednodniowym wyprzedzeniem. Ok, da radę. Kiedy już dostawca puka do drzwi, jestem głodny i gotowy, chętnie rozpakowuję paczkę. Sushi dotarły w idealnym stanie, nie przegrzane pomimo letniej pory. Co znajduje się w zestawie? Futomaki pieczony łosoś (6 szt), futomaki pieczona ryba maślana (6 szt), futomaki philadelphia z łososiem (6 szt), futomaki philadelphia ryba maślana (6 szt), futomaki wegetariańskie (12szt), california tobiko z paluszkiem krabowym (8 szt), california masago z paluszkiem krabowym (8 szt), california łosoś i maślana (8 szt), hosomaki łosoś (8 szt), maślana (8 szt), ogórek (8 szt), rzepa marynowana (8 szt) tykwa (8 szt). Jak jest? Biesiadnie, dużo i dobrze, niestety nudno. Pytaniem jest: do kogo adresowany jest zestaw? Jeśli szukasz autentyczności, znudził Cię wszechobecny łosoś, znasz sushi na wylot i jesteś fanem nowych smaków – to nie to. Jeśli chcesz zjeść sporo i nie przeszkadza ci, że to zamerykanizowana wersja – zapraszam. Łosoś i ryba maślana to nie jest najbardziej zróżnicowana opcja, jednak dla większości Polaków – ulubiona.

Biesiadnie, dużo i dobrze, niestety nudno (Masami Sushi)

Biesiadnie, dużo i dobrze, niestety nudno (Masami Sushi)

Biesiadnie, dużo i dobrze, niestety nudno (Masami Sushi)

Usługa dostawy była jak najbardziej w porządku, podobnie przebieg zamówienia. Cieszę się, że powstają podobne opcje, a jedzenie imprezowe nie ogranicza się wyłącznie do pizzy – tego typu promocje otwierają drogę „pod strzechy”. Swoją drogą niejednokrotnie czytałem o tym, że sushi jest passe, a jednak wciąż spotykam się z nowymi restauracjami japońskimi. W to mi graj.

Masami Sushi
Strona: http://www.masamisushi.pl
Adres:
Godziny otwarcia:
pon.-czw.: 12:00 – 22:00
piąt.-sob.: 12:00 – 23:00
niedz.: 12:00 – 22:00
Numer telefonu: 729 303 030

Masami Sushi Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Share This

Share This

Share this post with your friends!