Zaznacz stronę

Nie będę owijał w bawełnę, do Często Gęsto (kapitalna nazwa swoją drogą, uwielbiam zbitki „ą” i „ę”) poszedłem w celu konkretnym i jasnym. Czy powinienem go zdradzić już na samym początku relacji? W drodze wyjątku pominę grę wstępną, czułości i iluzje – chodziło o kanapki. Ale nie byle jakie kanapki, gdyż mój zaufany, anonimowy spotter stwierdził, że to właśnie tu serwowane są najlepsze w Warszawie. Nie byłbym sobą, gdybym nie zweryfikował tak odważnej tezy.

Często Gęsto

Wnętrze przyjemne dla oka, nieodbiegające przy tym od standardu kawiarnianego – lustro na poziomie oczu, bielona nibycegła, drewniane blaty, industrialne lampy, miłym akcentem są zawieszone na ścianie kolorowe łyżeczki. Menu śniadaniowe, kanapkowe oraz lunchowe. Wybór zawężam do kanapek, są trzy pozycje, wybieramy dwie.

Często Gęsto

Pierwsza zawiera indyka, bekon, pomidora, czerwoną cebulę, sałatę i sos majonezowo-żurawiowy… (17zł) Sporo składników, połączenie zacne i mocne, wielowarstwowe, niebanalne. Chleb bardzo smaczny, ciemny, opiekany.

Często Gęsto

Druga z jajkiem, zawierała też bekon, avokado, pomidor i sałatę (15zł). trochę bezpieczniejsze, bardziej śniadaniowe połączenie, wciąż daje radę i pozwala odkryć inne oblicze najlepszego tłuszczyku na świecie – czyli avokada.

Często Gęsto

Kanapki w Często Gęsto są dobre. Czy najlepsze? Czas zrobić małą wizytację konkurencji – na pewno jest dobrze smakowo i jakościowo, wciąż ceny trochę zbyt wysokie. Za to lokal jest oazą spokoju i choć na tle innych w rejonie Francuskiej nie wyróżnia się wystrojem, tak ma zdecydowanie wyciszający charakter i pozytywną aurę. No i kanapki, pisałem o kanapkach?

Często Gęsto

Często Gęsto

Adres: Zwycięzców 19, Warszawa
Strona: FB
Godziny otwarcia:
pon.-piąt.:
08:00-21:00
sob.:
10:00-21:00
niedz.:
10:00-19:00
Numer Telefonu: 797 654 064

Często Gęsto Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Share This

Share This

Share this post with your friends!