Zaznacz stronę

Blogować zacząłem w momencie, w którym niemal wszystkie posiłki jadłem na mieście. Te doświadczenia były bardzo różne, dlatego dzielenie się nimi na blogu pozwalało odsiać ziarna od plew, stworzyć własną mapę ulubionych miejsc. Są jednak dni, gdy nie jest mi po drodze na miasto – czy to uziemiony w biurze, czy z różnych powodów decydując się na home office, szukam opcji szybkiego i pożywnego jedzenia. Dinery.pl to nowa usługa, która pozwala zamówić do domu restauracyjne, zdrowe dania, pozostawiając w tyle lepkie od tłuszczu pizze.

Obsługa strony umożliwiającej składanie zamówień jest intuicyjna, łatwo można sprawdzić ważne informacje jak kaloryczność czy alergeny. Zacząłem od kremu z cukinii (8PLN), który miał zadziorny charakter dzięki dodatkowi chilli i cynamonu. W ofercie moją uwagę zwróciły pierogi chinkali (20PLN) oraz chaczapuri andżaruli (18PLN), odrobina gruzińskiego kolorytu. Chinkali wypełnione bulionem, dotarły ciepłe i nieuszkodzone.

Pierś z kurczaka z pęczakiem buraczanym (19PLN) to opcja sycąca i zdrowa, kurczak upieczony z tymiankiem jest aromatyczny, a warzywa confi dodają charakteru. Sałata z kurczakiem (16PLN) to dość bezpieczna opcja: cienkie plasterki kurczaka, pomidor, oliwki i oczywiście sałata. Do tego grzanki ziołowe, parmezan i sos na bazie musztardy i tymianku. Z ciekawości zamówiłem też napój, żurawinowy detoks (8PLN), który okazał się prawdziwą bombą witaminy C! Polecam nie tylko na kaca.

Dinery.pl to opcja tańsza, niż większość restauracji (dostawa w gratisie) i dogodniejsza pod względem długoterminowego planowania diety – choć w przeciwieństwie do tak zwanych „diet pudełkowych” nie ma tu potrzeby zobowiązania. Może to być dobre rozwiązanie, gdy pod naszą opieką jest osoba chora lub starsza.

Dinery.pl

 

Warszawa


(22) 873 82 57
.
Dinery.pl
codziennie

Share This

Share This

Share this post with your friends!