Zaznacz stronę

Czy to różowa izolataka? Szczęśliwie jestem fanem różu (kobiety mówią: „paryskiego” i/lub „pastelowego”, ja śmiem twierdzić, że “niezbyt intensywnego”), a w przytulnym wnętrzu Nanan czuję się bardzo dobrze. Przytulnym dosłownie, bo ściany obite są miękkim materiałem, czym zasłużyły na pierwszy epitet. Pod kolor są też blaty stołów i stroje obsługi, którą swoimi pytaniami wprowadzam w lekką konsternację. Nic to, nic to nic!

Ciastka formą przywodzą na myśl prekursora nadwiślańskiej sztuki cukierniczej w wydaniu estetycznym, czyli Deseo. Smakowo też wysnuć można pewną paralelę – jest delikatnie, acz smaki są żywe, wypukłe, proszą się o dłuższą chwilę smakowania, aniżeli o sekundę przeżuwania. Swoją drogą, ekipa Deseo na moim Instagrami potwierdza jakość Nanan i poleca tutejszego eklera z karmelem. Harmonia panuje i ja to lubię, zwłaszcza w środowisku kulinarnym, gdzie zamiast kroić, niektórzy chętnie użyli by noży w innym celu.

Odpowiedzialna za całe zamieszanie Justyna Kawiak nie tylko tworzy smaczne porcje i porcyjki, z sukcesem zabiera się za reinterpretacje klasyków, stąd też wybuch entuzjazmu względem eklerów. Jeśli interesuje Was, jak blogerka znana jako Ongolala spełniła swoje marzenie, zapraszam na jej stronę. A sam, zadowolony i uśmiechnięty zaganiam do Nanan – punkt obowiązkowy na słodkiej mapie Wrocławia, bez dwóch zdań! Jedyne, czego mi zabrakło podczas mojej wizyty, to różowych ciastek pod kolor ścian 😉

NANAN
Adres: Kotlarska 32, Wrocław, Stare Miasto
Strona: FB
Godziny otwarcia: Pon-Ndz 10:00-20:00
Numer telefonu: +48 692 957 447

Nanan Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Share This

Share This

Share this post with your friends!