Zaznacz stronę

Ładnie tu – moje pierwsze wrażenie.
Jasne, jest to camp w stylu dios de la muerte, dnia zmarłych, który w Ameryce Południowej jest świętem radosnym, a uśmiechnięte czaszki nikogo nie bulwersują, ba! Są pożądane i noszone – w formie masek – nawet przez małe dziewczynki.

La Fiesta Tequila Bar

Na samym początku pochwalić muszę drinki, których podczas tej wizyty nie miałem okazji spróbować – na szczęście, mam doświadczenie „z wcześniej”. Z zasady, raczej unikam picia alkoholu i degustowania nowych potraw, ponieważ do pewnego momentu niektóre potrawy zyskują, uzupełniają się smakowo, a po tym momencie WSZYSTKO zyskuje. Głód jest złym doradcą przy wyrabianiu sobie opinii.
Tak więc! Margarita jest tu warta grzechu, kusi też jej wersja mango-marakuja, polecam Cuba Libre, oczywistym jest szeroki wybór tequili. Tym razem piłem bezalkoholową lemoniadę, która też była niczego sobie – przede wszystkim nie za słodka, co bywa grzechem głównym lokalowych lemoniad.

La Fiesta Tequila Bar

Skoro specjalności lokalu jest quesadilla, nie mogłem jej nie spróbować! Padło na wersję z kurczakiem, w środku pszenicznych placków znajdował się cheddar i mozarella, na talerzu towarzyszyły im salsa, śmietana i guacamole. Bardzo trafny wybór, choć zabrakło mi pytania o ostrość dania, przez co obcowałem z łagodną wersją.

La Fiesta Tequila Bar

O ile delikatna quesadilla nie dziwi, tak burrito w tej wersji pozostawia niedosyt poparzonego języka. Wybaczam, bo jakość nadziania małego grubaska była wyjątkowo dobra! Wybrałem wersję Carne de Vacuno, czyli z wołowiną, smażoną fasolą, guacamole i zapieczoną serem.

La Fiesta Tequila Bar

Do La Fiesty można wpaść na wieczornego drinka – byle niezbyt dużą ekipą, lokal nie jest ogromny – można też wybrać się na udany lunch. Z dogodną lokalizacją stanowi ciekawą alternatywę dla okolicznej kuchni. Na wielki plus przemawia luźna atmosfera, komunikatywność obsługi i jasne kolory wnętrza. Ostatnimi czasy brak odwagi, czy raczej pewna powtarzalność sprawia, że doceniam odmianę!

La Fiesta
Adres: Foksal 21, 00-372 Warszawa
Strona: FB
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Niedziela 12:00 – 03:00
Numer telefonu: 22 8298560

Share This

Share This

Share this post with your friends!