Zaznacz stronę

Uważnym czytelnikom mojego bloga ta nazwa już coś mówi, o wegańskich czekoladkach Oh My Goji pisałem przy okazji piątki najlepszych stoisk na Wege Festiwalu. Tym razem odwiedziłem siedzibę główną i wyjątkowo poszalałem – nie tylko robiąc zdjęcia, ale i nakrętki.

Niewielka kawiarnia przy Placu Grzybowskim mieści znacznie więcej pralin, tortów i ciast niż ludzi, jednak nie przeszkadza jej to w byciu uroczą. Szeroki wybór różnorakich pralin spotkał się z moją aprobatą. Sezam z różową solą himalajską, cytryna z kurkumą czy karob i kokos to tylko kilka przebojów w tutejszym repertuarze. Fałsz znalazłem jedynie przy okazji degustacji lawendowych, które były lawendowe nad wyraz. Co ciekawe, w rozmowie ze współwłaścicielką, Darią, dowiedziałem się, że początkowo lawendowe były delikatniejsze, a „mocy” nabrały z czasem… A jeśli o rozmowie mowa, to mam coś wyjątkowego – mini wywiad, która dla Good Place Warsaw przeprowadziła Konstancja Gierba. Jak już pisałem na FB, chochlik popsuł jakość dźwięku, jednak żal mi było tego nie wstawiać – zachęcam do oglądania!

Wegańskie słodycze z Oh My Goji

Dziś mam dla Was rozmowę, którą z Darią z Oh my Goji, dla Good Place Warsaw przeprowadziła Konstancja Gierba.Niestety, przez złośliwość mikrofonu dźwięk nagrał się w kiepskiej jakości – za co przepraszam, szkoda mi jednak byłoby tego nie wrzucać, po pierwsze ze względu na ciekawą treść, po drugie na śliczne ujęcia słodkośći.Dziś na bloga wjedzie też tekst o wegańskiej cukierni!

Opublikowany przez Good Place Warsaw Czwartek, 17 stycznia 2019

Z wypieków polecić mogę czekoladowy tort z wiśnią i lekkim kremem z nutą wanilii i pomarańczy. Dla dwóch osób dobrym wyborem jest etażerka (39PLN) zawierająca dwa desery lub ciasta, cztery praliny, owoce i dwie kawy lub matcha/kurkuma/beetroot latte. Oh My Goji możemy spotkać nie tylko w kawiarni i na targach, możliwe jest też zamówienie pralin z dostawą do domu. Ale co ja będę więcej pisał, skoro więcej dowiedzieć się możecie z nagrania (jeśli już go nie obejrzeliście)!


Share This

Share This

Share this post with your friends!