Zaznacz stronę

Szybka, wakacyjna piłka – Bubble Waffle są pyszną alternatywą dla klasycznego lodowego rożka. Pierwszy raz miałem okazję spróbować ich na Nocnym Targu, obecnie zaś stacjonarny lokal znajduje się przy ulicy Chmielnej, blisko skrzyżowania z Nowym Światem.

Wnętrze kojarzy mi się ze znajdującym się nieopodal Bubblelogy, jest tu podobnie nowocześnie, a estetyka nawiązuje do laboratorium bądź fabryki: stoły opierają się na żółtych rurach, kanapy podwieszane na linkach, a bar okala ryflowana blacha, też w kolorze żółtym. Obsługa sprawna i miła, młoda i pełna energii. Pomimo kolejki lody dostaję szybko.

Na specjalność zakładu składa się miękki gofr, wafel którego „bąbelki” wypełnione są wybranym przez nas nadzieniem. Zawinięty w stożek, wypełniony jest kremowymi lodami i owocami, ale nie tylko, bo możliwa jest wersja „na słono”. Wśród gotowych propozycji warto wymienić snickersa,osobiście zakochałem się w jeżynowym wypełnieniu wafla, które w połączeniu z zimnymi lodami daje prawdziwie satysfacjonuący efekty. Od czasu pierwszej wizyty wracałem już dwukrotnie, za każdym razem zaskakując znajomych.

Bubble Waffle z pewnością są jednym z najciekawszych smaków tego lata. Jako dodatek polecam czarną kawę, żeby słodycz deseru Was nie pokonała. Osobiście nie spróbowałem jeszcze wersji wytrawnej – może dlatego, że bąbelki jednoznacznie kojarzą mi się ze słodkościami? Tak czy inaczej, jest to atrakcyjny pomysł ubrany w dobre wykonanie, a miejsce ich podania jest optymistyczne i świeże.

Bubble Waffle

Strona: FB

Adres: Chmielna 2

Godziny otwarcia: 10:00-22:00

Numer Telefonu: +48 537 540 170

Bubble Waffle Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Share This

Share This

Share this post with your friends!