Zaznacz stronę

Dawniej miejsca dookoła dworców należały do ostatnich, w których chciałbym się stołować, obecnie tendencja ulega zmianie – węzły komunikacyjne przyciągają restauracje ciekawe, lepsze i z charakterem. Czy tak właśnie jest w okraszonym logiem Jacka Danielsa Whiskey On The Rocks? O tym przeczytacie poniżej, przy okazji to dość ciekawe, że całkiem niedawno pisałem o warszawskim Jackpot (gdzie odbyły się urodziny Zomato), którego koncept jest do trójmiejskiego lokalu całkiem podobny…

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

…czyli bourbon, amerykańska whiskey, mięsiwa i dinerowy wystrój! Lampa z butelek – ciekawe czy naprawdę pełnych – zrobiła na mnie wrażenie, mniejsze niestety efektowne, acz nie efektywne fotele, za nisko do komfortowego jedzenia. Za to do picia nadają się 10/10, dlatego też w dłoni zmaterializował mi się słoik wypełniony Lynchburg Lemonade (28PLN), w składzie zaś Jack Daniel’s, Triple Sec 20 ml, S&S mix, Sprite. Standard, za to egzekwowany ze smakiem! Spróbowałem też Tennessee Breeze Jar (24PLN), znacznie słodszy, w składzie Jack Daniel’s, sok żurawinowy, sok pomarańczowy oraz tonik Kinley. Z takimi słoikami mogę spędzać wieczory.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Poza drinkami w karcie nie brakuje mięsiw, steków, specjalności amerykańskich i burgerów, na tych ostatnich się skupiam, dokładnie na Whiskey Burger (39PLN). 180 gram jest wołowiny przykryte cheddarem, sałatą, bekonem, pomidorem, czerwoną cebulą oraz piklami. W środku krążki cebulowe, obok frytki i sos na bazie Jack Daniel’s. Opcja przyjemna, choć podana na bezsensownym łupku, o którym pisać, pisałem nieraz. Frytki mogłyby być odrobinę ciemniejsze, podsmażone.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Whiskey On The Rocks to miejsce dość drogie, zwłaszcza zważając na kontekst restauracji o podobnym charakterze i zbliżonej karcie. Wciąż warto wpaść, jeśli nie przeszkadza nam powtarzalny schemat – tu zaaplikowany bardzo dobrze i ze smakiem, jednak wciąż… Powtarzalny.

Whiskey On The Rocks Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

SAMSUNG CSC

Share This

Share This

Share this post with your friends!