Zaznacz stronę

The One to dość niepozorna restauracja i klub znajdująca się przy jednej z moich ulubionych ulic – Francuskiej. Niepozorna jedynie z zewnątrz, bo za niewielkim wejściem kryje się spora przestrzeń, z atrakcyjnym ogródkiem i nowoczesnym wnętrzem. W zeszłym tygodniu na Francuskiej zagościły flesze aparatów, a cichy zakątek stał się centrum imprezowej Warszawy, wszystko dzięki ludziom zdecydowanym poczuć miętę do The One.

Poczuj miętę do The One

Na potrzeby wydarzenia przygotowano ściankę z logo klubu, większość stolików została uprzątnięta, a druga sala – ta z wiosennym malowidłem – zmieniła się w miejsce koncertu, pląsów i konferansjerki. Do dyspozycji gości były dwa bary: w pierwszej sali i w ogrodzie, uprzejma obsługa uwijała się, żeby nadążyć z przygotowaniem drinków, ja klasycznie trzymałem się whiskey.

Poczuj miętę do The One

Degustacja przekąsek pozwoliła zapoznać się dobrze z kartą, tu: hummus z pitą, wybór serów pleśniowych, mini-tatar czy brownie. Wielkim zaskoczeniem były ozorki – wielki plus, kto w dzisiejszych czasach o nich pamięta? Kto postawi na nie na imprezie? Wielki plus!

Poczuj miętę do The One

Główną atrakcją wieczoru był występ Dj Adamusa, któremu towarzyszyła finalistka III edycji „Mam Talent” Patrycja „Mali” Malinowska. Tu pojawiły się nie tylko klubowe klasyki i znane hity, ale i zadebiutowano z nową piosenką.Cieszyła mnie spora ilość tanecznych nut w secie Adamusa, w tym „Sway”, które zawsze sprawia, że chętnie uderzam na parkiet. Dość zabawnym dla mnie było, że sporo fotografowanych osób (celebrytów) było dla mnie obcych – nie mam telewizora, przez co sporo programów i seriali mnie zwyczajnie omija.

Impreza znacznie wykraczała poza charakter kulinarny, a zabawa była przednia – niestety, uciekłem jak Kopciuszek przed dwunastą, ponieważ następnego dnia czekała mnie praca. Mam nadzieję, że więcej lokali odkryje, że dobrą kuchnię można promować nie tylko przy stole, ale i tańcem wokół niego. Dobra atmosfera to jest to, czego coraz częściej poszukuję.
The One Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Share This

Share This

Share this post with your friends!